Hakkımızda

Türkiye’nin en büyük sanayi kenti olan İstanbul Hadımköy’de kurulan Onur Elektrik, neredeyse çeyrek asırlık bir geçmişe sahip. Kurulduğu 1997 yılında bu yana sürekli büyüyen Onur Elektrik, hizmet alanlarını ve deneyimli uzman kadrosunu sürekli olarak büyütmektedir. Elbette bu yaklaşımla birlikte insana ve doğaya verdiği değerle alanında sektörünün önemli markalarından biri olmayı da başardı.

Onur Elektrik’in sürekli genişleyen faaliyet alanları arasında; oteller, alışveriş merkezleri, hastaneler, raylı sistemler, arıtma tesisleri, endüstriyel tesisler, okullar, iş merkezleri, sosyal tesisler ve toplu konutlar yer almaktadır. Altyapı elektrik tesisleri, trafo ve dağıtım merkezi, kompanzasyon, telefon ve bilgisayar sistemi, topraklama ve paratoner, otoyol ve çevre aydınlatması, müzik yayın ve anons sistemi, bina otomasyonu, güvenlik ve kamera sistemi, yangın ihbar alarm sistemi, uydu yayın ve TV sistemi, proje müşavirlik ve jeneratör sistemi gibi uzmanlık gerektiren alanlarda; hem projelendirmesini hem de uygulamasını gerçekleştiren Onur Elektrik; müşteri odaklı çözüm anlayışı, güven ve saygı esasına dayanan çizgisi ile hizmet vermeye devam ediyor.

Beylikdüzü, Esenyurt ve Hadımköy bölgesinde yer alan toplam 3 şubeye, 100.000’i aşkın ürün çeşitliliğine sahip, yurt içinde 100’ü aşkın proje ve taahhüt uygulamasına imza atan Onur Elektrik; kurulduğu günden bugüne ülkemizin ve dünyanın farklı bölgelerinde birbirinden önemli projelere imza atmayı başardı. Bu başarının arkasında tüm çalışanlarının mesleki eğitimlerine ve kişisel gelişimlerine verdiği önem, sahip olduğu uluslararası belge ve sertifikalar ve uluslararası standartlarda hizmet anlayışı yatmaktadır.

Onur Elektrik olarak, hızla gelişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek için ürün, hizmet ve üretim yöntemlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Gelen talepleri zamanında ve eksiksiz teslim etme prensibi ile hareket ediyoruz. Bütün ekibimizle müşteri taleplerini analiz ederek müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz. Bizim kodlarımızda aydınlatmak var. Işığımız, hayatın her alanına şahitlik ediyor. Sınırsız hayallerin gerçeğe dönüştüğü, hayatınızı aydınlatan, hayallerinize ışık tutan bir marka olmaya devam edeceğiz.

Dünyanın dört bir yanında endüstrinin çarkları dönüyor, elektrikli trenlerimiz, arabalarımız dur durak bilmeden hareket ediyorsa; şehirlerimiz, evlerimiz ışıl ışıl parlıyor ve sonsuz bilgi akışı uzayın derinliklerinden başlayıp dünyamızı sarıp sarmalayabiliyorsa; işte bu tasarımın altında onun, Nikola Tesla’nın imzası ve bizlere bıraktığı büyük mirası bulunuyor. Ve biz bu imzaya ve mirasa sahip çıkıyor, onu geleceğe taşımak için çalışıyoruz.

ONUR ELEKTRİK
‘Geleceği aydınlatıyoruz’