Dijital Kataloğumuz

İndirmek için lütfen tıklayınız!

Trafo Dağıtım Merkezi

Başlangıç aşamasında saha ve çevresel şartların titizlikle incelenmesinin ardından konusunda uzman mühendis ve teknik kadro tarafından projelendirme işlemiyle başlayan hizmetimiz, sonrasında projesine uygun olarak direk tipi ya da bina tipi trafo tesis edilmesi, işletmeye alınması ve ilgili idarelere kabulünün yaptırılması aşamalarından geçtikten sonra noktalanır.

Onur Elektrik olarak trafo binalarının dizaynı, modüler kapalı hücrelerle küçük boyutlarda trafo tesisleri, dahili ve harici tip modüler hücre sistemlerinin projelendirme ve tesis çalışmalarını yürütmekteyiz.

Tüm fabrika ve diğer sanayi tesislerinin trafo, busbar veya kablo tavalı dağıtım sistemleri, AG-OG panoları ve kompanzasyon kurulumunu yapmaktayız.

Bu kapsamda sunduğumuz proje ve uygulama hizmetleri;

Trafo bina inşaatlarının yapılması, Trafo ve panoların temini ve montajı Modüler hücrelerin montajı ve bağlantılarının yapılması, Koruma ve topraklama sistemlerinin montajı, Ölçü ve dağıtım birimlerinin montaj ve ayarlanması işleri, 34,5 kv enerji nakil hatlarına bağlı trafo merkezlerinin kurulması, OG tesisleri ve OG kompanzasyon tesisi, AG ana dağıtım ve kompanzasyon panolarının montajı, Kablo döşenmesi ve busbarlı enerji dağıtımı yapılması şeklindedir.